Mazda CX-5 un CX-9 uzstādīs jaunu multimediju sistēmu

06-сен, 14;13 admin 1242
Carbon Edition ir unikāla krosoveru Mazda CX-5 un CX-9 versija, kas pārsteidz ar savu tehnisko pildījumu. Automašīnas gatavojas pārdošanai šī gada septembrī, un visi šo skaistumu tehniskie parametri jau ir zināmi. Tālāk mēs runāsim par pircējiem visiespaidīgākajiem mirkļiem.
Galvenā atšķirība starp abiem iepriekšējo modeļiem ir jaudīgā multimediju sistēma ar plašu centrālo ekrānu 10,25 collas. Iepriekšējo modeļu diagonāle bija daudz mazāka. Sistēma ir gatava jau no salona, lai instalētu Apple CarPlay vai Android Auto, un tai ir arī savs autonomais Wi-Fi tīklājs un absolūti brīva piekļuve lietojumprogrammu Mazda Connected Services katalogam.

Dārgākajās Mazda CX-5 un CX-9 versijās pircēji var sagaidīt uzlaboto i-Activsense drošības sistēmu, kas uzlabo komponentus, kas ir atbildīgi par transportlīdzekļa braukšanu atpakaļgaitā, kā arī jaudīgākus sensorus, kas var izsekot gājēju un velosipēdistu kustībai.
Augstākā līmeņa modelim būs alumīnija apdare ar ādas sēdekļiem. Komplektā ir arī sēdekļi ar elektrību, 10 stereo skaļruņi un papildu durvis ar pastiprinātāju.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/