Daži sabiedrībai piedāvātie Mazda BT-50 labojumi

29-ноя, 13;33 admin 1195
Mazda BT-50 pikapa pārskatītā versija tika prezentēta sabiedrībai. Jau trešās paaudzes automašīna tiek veiksmīgi pārdota Austrālijā un ASV, pateicoties augstas kvalitātes sniegumam un labam motoram. Starp citu, tas palika nemainīgs - 190 Zs četrcilindru dīzeļdzinējs. un 450 N • m griezes momentu. Citos brīžos pikaps ir ievērojami mainījies.
BT-50 pamata komplektācijā ietilpst 17 collu riteņi, atjaunināti LED lukturi, multimediju sistēma, pienācīgs gaisa kondicionētājs, automātiskie logi un automātiska kruīza kontrole. Ir arī sistēma, kas palīdz automašīnai startēt kalnā, kā arī ārkārtas bremžu sistēma stāvam nobraucienam.

Tajā pašā laikā Mazda BT-50 cenas Austrālijā sākas ar AU $ 36 550. Tas nav tik dārgs, kā varētu šķist no pirmā acu uzmetiena, un pēc izmaksām ir diezgan salīdzināms ar līdzīgiem Amerikas un Austrālijas ražošanas modeļiem. Jāatzīst, ka Japānas ražotāja pikapi ir ļoti pieprasīti rietumos to ērtības un daudzo funkciju klātbūtnes dēļ.
Kopumā modelis izrādījās ļoti veiksmīgs, un mēs esam pārliecināti, ka tas noteikti atradīs savu patērētāju!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/