Bija sacīkšu modifikācija Mazda MX-5 GT RS

12-дек, 22;08 admin 1289
Jaunā Mazda MX-5 GT RS tiek piegādāta kā sacīkšu versija ar 2,0 litru motoru, kas ražo 184 ZS. Automašīnai ir arī jauna sešpakāpju pārnesumkārba un pārveidota piekare. Ātras braukšanas cienītāji noteikti novērtēs jaunumu un tā pārsteidzošos tehniskos jauninājumus.
Arī automašīnas ārpuse ir iespaidīga. Spēcīgie Bridgestone Potenza S001 sporta riteņi un plēsonīgais virsbūves siluets uzreiz noskaņo pareizo noskaņu. Zīmīgi, ka sporta automašīnas virsbūve ir izgatavota kabrioleta formā ar mīkstu saliekamo jumtu.

Mēs strādājām tūninga studijā un pie adaptīvās balstiekārtas elementiem, kas ar minimālu ripošanu pārliecinoši pārvar asus sacīkšu trases pagriezienus. Arī bremžu sistēmā ir veiktas izmaiņas, kas ir kļuvušas par pakāpēm labākas nekā tās pamata versija.

Lielisks ir arī iekārtas elektroniskais un tehniskais aprīkojums. Lietotājiem ir pieejama ērta multivides sistēma ar Apple CarPlay atbalstu un daudzām noderīgām funkcijām. Ir arī obligāti vadītāju palīgi, kas spēj strādāt ar dažādiem pārraides režīmiem.
Jaunās Mazda MX-5 GT RS priekšpasūtījums jau ir atvērts, lai gan līdz šim tikai Austrālijā. Paredzams, ka pirmā automašīnu partija pie to īpašniekiem nonāks 2021. gada sākumā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/