Mazda CX-50 kļūs par SUV

16-дек, 17;13 work 194

Interesants modelis Mazda CX-50 savulaik ieguva daudz negatīvu atsauksmju no pircējiem Eiropā un ASV, kuri necerēja saņemt automašīnu ar tik niecīgu tehnisko aprīkojumu. Japānas uzņēmums uzskatīja, ka ir kaut kā jālabo, un izlaida modificētu versiju, kas kļūs par pilnvērtīgu SUV.

Piecvietīgais krosovers saņems visu riteņu piedziņu un jaudīgu dzinēju, pateicoties kuram gandrīz jebkuru bezceļu varēs pārvarēt bez problēmām. Tāpat pircēji varēs izvēlēties starp sešpakāpju automātisko un manuālo pārnesumkārbu ar vienādu pārnesumu skaitu.


Tika pievilkts arī SUV izskats, kas ieguva acīmredzamas brutālas aprises un vairākus interesantus atradumus virsbūves elementu štancēšanas ziņā. Pievienojiet tai jauko LED optiku, jaunu režģi, modernu spoileri un dažas izmaiņas salonā, un jūs iegūsit diezgan labu pārskatīšanu.

Jaunajai bezceļa automašīnai Mazda CX-50 vajadzētu parādīties pārdošanā 2022. gada martā. Tajā pašā laikā autovadītāji no ASV modeli saņems pusotru mēnesi agrāk nekā eiropieši. Acīmredzot uzņēmums joprojām baidās no negatīvisma un plāno modeli pārbaudīt uz amerikāņiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/