Mazda Roadster 990S tiks izlaists tikai Japānā

13-ноя, 20;13 work 1109

Kuriozais sporta auto Mazda Roadster 990S, kura parādīšanos ar nepacietību gaidīja zīmola cienītāji visā pasaulē, acīmredzot iznāks tikai savā dzimtajā Japānā. Automašīna ir 1989. gada modeļa konceptuāla pārdomāšana, kas svēra tikai 960 kg un bija īpaši ātra sporta kupeja.

Jaunais Mazda Roadster 990S svērs 990 kg, kas ar lepnumu iekļauts modeļa nosaukumā. Tāpat automašīna tiks aprīkota ar diezgan jaudīgu benzīna dzinēju ar diviem kompresoriem. Šis izskatīgais vīrietis attīsta labus 450 ZS. un 620 ņūtonmetru griezes momentu, ko kontrolē sešpakāpju manuālā pārnesumkārba.


Pagaidām nav precīzi zināms, vai Mazda Roadster 990S piedalīsies kādās sacīkšu sacensībās. Modeļa testa testi ir pierādījuši tā piemērotību šādām sacīkstēm, bet Mazda šobrīd strādā pie daudzsološākiem sporta automobiļiem, kas tiks izlaisti Eiropas un Amerikas tirgos.

Lai kā arī būtu, pašā Japānā Mazda Roadster 990S pārdošanā vajadzētu nonākt ne agrāk kā nākamā gada vidū. Šobrīd automašīna ir pirmsražošanas stāvoklī un tiek veikta galīgās pārskatīšanas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/