Mazda gatavo piecus jaunus krosoverus ASV

02-окт, 20;14 work 1109

Mazda nolēma veikt savu nelielo paplašināšanos Amerikas tirgū un izvēlējās to darīt pārpildītajā krosoveru nišā. Vienlaikus jaunajam tirgum plānots piegādāt 5 jaunus unikālus modeļus, kas ieņems savu vietu vidēja budžeta apvidus auto segmentā. Kopumā tas ir pareizs lēmums.

Četri no pieciem jaunajiem krosoveriem, kurus plānots piegādāt ārzemēs, jau ir zināmi. Tie būs CX-3, CX-5, CX-9, CX-30. Taču piektais noslēpumainais SUV vēl nav atklāts un tiek turēts visstingrākajā pārliecībā. Daži domā, ka tam vajadzētu būt CX-10, kura preču zīme reģistrēta 2019. gadā, taču tā nav precīza informācija.


Runājot par galveno CX sēriju, visas automašīnas saņems raksturīgu brutālu dizainu ar sportiskām notīm un ļoti labu tehnisko aprīkojumu. Pircējiem būs pieejami tikai benzīna dzinēji, kas darbosies ar automātiskās pārnesumkārbas tipu. Iekļauta neatkarīga piekare un modificēta bremžu sistēma.

Protams, mūsdienu Amerikas tirgus vajā daudzus Āzijas uzņēmumus, kas to aktīvi pārpludina ar lētām un kvalitatīvām dažādu klašu un cenu līmeņa automašīnām. Uz šī fona Mazda mēģinājumi šķiet nedaudz novēloti.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/