Mazda 6 ir gatava paaudzes maiņai

12-сен, 20;15 work 1104

Ne slikts sedans Mazda 6, kas savulaik ieguva daudzu autovadītāju simpātijas Eiropā un ASV, beidzot ir nobriedis pilnai paaudžu maiņai. Tajā pašā laikā automobiļa autori nolēma turpināt iepriecināt savus Rietumu fanus, tāpēc spēka agregātu rindā parādīsies hibrīddzinēju iespējas.

Jā, Mazda 6, kas saņems jauno paaudzi līdz 2022. gada vidum, būs vairākas hibrīda spēka piedziņas iespējas. Diemžēl visas tās nevarēs uzlādēt no sadzīves tīkla vai augstsprieguma uzlādes stacijas, taču veicinās ievērojamu degvielas ietaupījumu.


Pārējais dzinēju klāsts paliks nemainīgs, izņemot pāris jaunas iespējas, kas joprojām tiek turētas noslēpumā. Pēdējo reizi Mazda 6 nomainīja paaudzi tālajā 2012. gadā, tāpēc benzīna dzinējus, kas pēc tam tika pilnībā pārskatīti, es vēlētos atjaunināt vēlreiz, bet, šķiet, šoreiz ne.

Jebkurā gadījumā atjauninātā Mazda 6 var lepoties ar ievērojamu skaitu jaunu produktu. Spriežot pēc fotogrāfijām, viņas krasi pievilka viņas "seju", uzstādīja jaunu optiku un aprīkoja ar grezniem diskiem. Salonā ir moderna multimediju sistēma, stūre ar pogām un sēdekļi ar šuvēm.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/