Keikars Mazda Kerols atkārtos Suzuki Alto

25-мар, 17;19 work 142
Kei-cars patiesībā ir tīri japāņu parādība, kas Rietumu pasaules valstīs neiesakņojas labi. Protams, kāds var iebilst, kā piemēru minot mazo auto klasi un tā sauktos pilsētas auto no Eiropas, taču tā paša MINI darinājumi ir par kārtu augstāki nekā Japānas mazbudžeta mobilie "ķebļi". .
Spriediet paši - mūsu priekšā ir Mazda jaunums, proti, pieticīgais keikars Mazda Carol, kas ir oriģinālā modeļa atdzimšana, kas iznāk kopš 1962. gada. Protams, ja neskaita nosaukumu, mūsdienu Carol ar savu senci praktiski nav nekā kopīga. Turklāt šī automašīna ir gandrīz pilnīga Suzuki Alto kopija, kas tika izlaista sērijā 2019.

Pieticīgs benzīna dzinējs, kura tilpums ir tikai 657 kubikcentimetri, ražo 49 ZS. un 58 ņūtonmetru griezes moments. Maksimālais ātrums ir ierobežots līdz 80 kilometriem stundā. Tajā pašā laikā šis “mazulis” ēd apmēram 4,5 litrus benzīna uz simtu, kas nav nemaz tik maz.
Iekšpusē viss izskatās ļoti askētiski. Pirmā lieta, kas piesaista jūsu uzmanību, ir cietie sēdekļi bez galvas balstiem un jebkādām ērtībām. Bet ir digitālais informācijas panelis, borta dators ar palīgiem un pat pieticīga klimata kontrole ar apsildāmiem sēdekļiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/