Mazda gatavojas klonēt hibrīdu Toyota Yaris

29-июн, 20;36 work 199
Mazda gatavojas klonēt Toyota Yaris hibrīdu Eiropas tirgum. Šim modelim ir daudz fanu Japānā, taču Rietumu tirgū tas ir vāji pārstāvēts. Mazda vadība vienojusies ar Toyota par modeļa lokalizāciju Eiropas tirgum. Tajā pašā laikā modelis, kura pamatā ir vienota platforma, tiks aprīkots ar tādu pašu motoru līniju un dažādiem avota mezgliem.
Runājot par automašīnas hibrīdsistēmu, to pārstāv diezgan pieticīgs benzīna trīskāršs ar 92 zirgspēkiem un 120 N * m. brīdis. Šis spēka agregāts ir savienots pārī ar 59 kW vai 80 zirgspēku elektromotoru. Visu sistēmu kontrolē ES variators, kas turklāt var atbalstīt visu riteņu piedziņu, kas rezervēta automašīnas augstākās klases versijām.

Tajā pašā laikā sīkākas ziņas par automašīnu joprojām nav. Autocar jau ir vērsies Mazda, lai iegūtu sīkāku informāciju par gaidāmo jaunumu, taču tika noraidīts, jo projekts vēl ir sākuma stadijā. Visticamāk, modelis tehniski pilnībā atbildīs norādītajam Toyota Yaris, taču tam būs savs iekšējais un ārējais dizains.
Ceram, ka Mazda pasteigsies ar sava hibrīda izlaišanu Eiropas tirgū, kur jau tagad nav kur nokrist no dažādu šīs klases modeļu pārpilnības.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/